Home

Comprimat clasă roditor simona halep meci astazi live lanţ pustietate Fracțiune

Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize  Cornet la Roma - Eurosport
Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize Cornet la Roma - Eurosport

Simona Halep - Kostyuk, live pe GSP.ro, în semifinalele Transylvania Open

LIVE BLOG | Simona Halep, eliminată la WTA Montreal de Danielle Collins, la  capătul unui meci nebun: 6-2, 4-6, 4-6 | Sport.ro
LIVE BLOG | Simona Halep, eliminată la WTA Montreal de Danielle Collins, la capătul unui meci nebun: 6-2, 4-6, 4-6 | Sport.ro

VICTORIE! Simona Halep urca pe locul 2 WTA si se califica in sferturi la  Doha! Cu cine va juca in meciul urmator | Sport.ro
VICTORIE! Simona Halep urca pe locul 2 WTA si se califica in sferturi la Doha! Cu cine va juca in meciul urmator | Sport.ro

Simona Halep - Anastasia Potapova, live în turul 1 la Kremlin Cup

Simona Halep - Jessica Pegula, ora 20:00

Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham.  Cine este următoarea adversară pentru româncă
Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă

Simona Halep, învinsă în meciul din careul de ași de la Birmingham, după o  partidă de poveste - spotmedia.ro
Simona Halep, învinsă în meciul din careul de ași de la Birmingham, după o partidă de poveste - spotmedia.ro

Simona Halep - Anastasia Potapova: live stream turul 1 WTA Cincinnati

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4: românca revine fantastic și se califică  în sferturi la WTA Madrid
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4: românca revine fantastic și se califică în sferturi la WTA Madrid

Bomba zilei la US Open. Simona Halep a suferit una dintre cele mai grele  înfrângeri din carieră. A fost eliminată în primul tur de o necunoscută  ucraineancă, venită din calificări
Bomba zilei la US Open. Simona Halep a suferit una dintre cele mai grele înfrângeri din carieră. A fost eliminată în primul tur de o necunoscută ucraineancă, venită din calificări

Ambele am făcut un meci grozav!” Simona Halep a ajuns la o victorie  distanță de reintrarea în top 10 WTA, după succesul cu Gauff | Sport.ro
Ambele am făcut un meci grozav!” Simona Halep a ajuns la o victorie distanță de reintrarea în top 10 WTA, după succesul cu Gauff | Sport.ro

Simona Halep - Katie Boulter 6-4, 6-1!
Simona Halep - Katie Boulter 6-4, 6-1! "Simo" s-a calificat în semifinalele turneului de la Birmingham. Victorie de senzaţie a româncei - Antena Sport

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

Simona Halep - Amanda Anisimova 6-2, 6-4. Calificare uriaşă în semifinale  la Wimbledon 2022. Evoluţie de gală pentru Simo - Antena Sport
Simona Halep - Amanda Anisimova 6-2, 6-4. Calificare uriaşă în semifinale la Wimbledon 2022. Evoluţie de gală pentru Simo - Antena Sport

Simona Halep nu va termina anul 2022 în top 10 WTA! Câte puncte va pierde  până la finalul sezonului - Eurosport
Simona Halep nu va termina anul 2022 în top 10 WTA! Câte puncte va pierde până la finalul sezonului - Eurosport

Simona Halep - Irina Begu LIVE azi la Roland Garros. Primul meci dintre ele  la
Simona Halep - Irina Begu LIVE azi la Roland Garros. Primul meci dintre ele la "simplu" la un Grand Slam - B1TV.ro

Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare  luptă - spotmedia.ro
Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare luptă - spotmedia.ro

Viktorija Golubic vs. Simona Halep | 2022 Melbourne Summer Set | WTA Match  Highlights - YouTube
Viktorija Golubic vs. Simona Halep | 2022 Melbourne Summer Set | WTA Match Highlights - YouTube

simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Simona Halep vs Amanda Anisimova - Quarterfinals Highlights | Roland-Garros  2019 - YouTube
Simona Halep vs Amanda Anisimova - Quarterfinals Highlights | Roland-Garros 2019 - YouTube

Simona Halep vs Serena Williams | Wimbledon 2019 Final (Full Match) -  YouTube
Simona Halep vs Serena Williams | Wimbledon 2019 Final (Full Match) - YouTube

Video | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-3, 6-2, în optimi la Dubai.  Următoarea adversară a Simonei
Video | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-3, 6-2, în optimi la Dubai. Următoarea adversară a Simonei

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc  în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Eurosport Romania - Simona Halep joacă în câteva clipe LIVE pe Eurosport 1,  Eurosport 1 HD și Eurosport Player pentru calificarea în semifinale la  ROLAND-GARROS. Hai Simona! | Facebook
Eurosport Romania - Simona Halep joacă în câteva clipe LIVE pe Eurosport 1, Eurosport 1 HD și Eurosport Player pentru calificarea în semifinale la ROLAND-GARROS. Hai Simona! | Facebook