Home

împiedica Trăi procedură rezultatul meciului halep de azi Peisaj Avânta fabrică

Simona Halep - Paula Badosa, 6-3, 6-1, în turul secund de la WTA Madrid:  prestație perfectă a româncei
Simona Halep - Paula Badosa, 6-3, 6-1, în turul secund de la WTA Madrid: prestație perfectă a româncei

Simona Halep joacă azi în optimi la Wimbledon. Se știu primele patru  sfertfinaliste
Simona Halep joacă azi în optimi la Wimbledon. Se știu primele patru sfertfinaliste

Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open 2021. Urmează meci cu Elina  Svitolina
Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open 2021. Urmează meci cu Elina Svitolina

Simona Halep joacă azi finala turneului WTA de la Roma. Meciul va începe la  ora 15.30
Simona Halep joacă azi finala turneului WTA de la Roma. Meciul va începe la ora 15.30

Simona Halep - Jessica Pegula, rezultat final în turul 2 la Cincinnati |  DCNews
Simona Halep - Jessica Pegula, rezultat final în turul 2 la Cincinnati | DCNews

SIMONA HALEP - QIANG WANG // Meciul lui Halep din „sferturile” de la Miami  se joacă miercuri, de la 19:00, liveTEXT pe GSP.ro
SIMONA HALEP - QIANG WANG // Meciul lui Halep din „sferturile” de la Miami se joacă miercuri, de la 19:00, liveTEXT pe GSP.ro

Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la  Australian Open după un meci de infarct | Digi24
Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la Australian Open după un meci de infarct | Digi24

Când joacă Simona Halep în semifinale la WTA Dubai. S-a stabilit ora de  start
Când joacă Simona Halep în semifinale la WTA Dubai. S-a stabilit ora de start

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere,  familie, antrenor - Pagina 1 - Fanatik.ro
Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere, familie, antrenor - Pagina 1 - Fanatik.ro

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc  în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Ce a spus Simona Halep după calificarea în finala turneului WTA de la  Toronto - HotNews.ro
Ce a spus Simona Halep după calificarea în finala turneului WTA de la Toronto - HotNews.ro

Simona Halep, ca o
Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA, reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport

Simona Halep - ultimele știri legate de Simona Halep: meciuri, rezultate,  program | AS.ro
Simona Halep - ultimele știri legate de Simona Halep: meciuri, rezultate, program | AS.ro

Simona Halep - Jessica Pegula, LIVE SCORE. Rezultat final la Toronto |  DCNews
Simona Halep - Jessica Pegula, LIVE SCORE. Rezultat final la Toronto | DCNews

Gestul făcut de Simona Halep la finalul meciului cu Anastasia Potapova.  Toată lumea a observat, ce s-a întâmplat, de fapt VIDEO - Playtech Știri
Gestul făcut de Simona Halep la finalul meciului cu Anastasia Potapova. Toată lumea a observat, ce s-a întâmplat, de fapt VIDEO - Playtech Știri

VIDEO Simona Halep, eliminată de Iga Swiatek în semifinale la Indian Wells  / Românca a acuzat probleme medicale în setul al doilea - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, eliminată de Iga Swiatek în semifinale la Indian Wells / Românca a acuzat probleme medicale în setul al doilea - HotNews.ro

Simona Halep a pierdut un meci de un dramatism rar în optimi la Australian  Open: 4-
Simona Halep a pierdut un meci de un dramatism rar în optimi la Australian Open: 4-

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi Sport

Simona Halep, în finala turneului WTA de la Toronto - A trecut de Jessica  Pegula după un meci epuizant - HotNews.ro
Simona Halep, în finala turneului WTA de la Toronto - A trecut de Jessica Pegula după un meci epuizant - HotNews.ro

Video | Simona Halep - Paula Badosa 6-3, 6-1. Meci aproape perfect și  calificare în optimi la Madrid pentru româncă
Video | Simona Halep - Paula Badosa 6-3, 6-1. Meci aproape perfect și calificare în optimi la Madrid pentru româncă

Simona Halep, victorie ca în vremurile bune! Românca e în semifinale la  Melbourne după o luptă
Simona Halep, victorie ca în vremurile bune! Românca e în semifinale la Melbourne după o luptă

Simona Halep câștigă Wimbledon! Simona face meciul perfect în finala cu  Serena Williams, intră în istoria tenisului! Al doilea Slam! - Treizecizero
Simona Halep câștigă Wimbledon! Simona face meciul perfect în finala cu Serena Williams, intră în istoria tenisului! Al doilea Slam! - Treizecizero

SIMONA HALEP - VICTORIA AZARENKA, WIMBLEDON 2019 // Victoria Azarenka  explică tactica pentru meciul cu Simona Halep: „Răbdare și agresivitate”
SIMONA HALEP - VICTORIA AZARENKA, WIMBLEDON 2019 // Victoria Azarenka explică tactica pentru meciul cu Simona Halep: „Răbdare și agresivitate”

Simona Halep - Jessica Pegula, ora 20:00