CS Hunedoara – FCSB, afectat indirect de COVID-19! S-a decis sistarea  vănzării biletelor. Câți spectatori vor fi
CS Hunedoara – FCSB, afectat indirect de COVID-19! S-a decis sistarea vănzării biletelor. Câți spectatori vor fi

Cupa României CS Hunedoara trece de Jiul Petroșani - Sportul Hunedorean.ro

CS Hunedoara, remiză tensionată cu Alba Iulia - Sportul Hunedorean.ro

C.S. Hunedoara 2012

CS Hunedoara - FCSB 3-5. Calificare cu emoţii în 120 de minute, după  revenirea incredibilă a gazdelor. Video - Fanatik.ro
CS Hunedoara - FCSB 3-5. Calificare cu emoţii în 120 de minute, după revenirea incredibilă a gazdelor. Video - Fanatik.ro

CS Corvinul Hunedoara - Wikipedia

Exclusiv | Renaște Corvinul: CS Hunedoara defilează în Liga 3 și își va  schimba denumirea. Detalii despre noul proiect
Exclusiv | Renaște Corvinul: CS Hunedoara defilează în Liga 3 și își va schimba denumirea. Detalii despre noul proiect

HERCULES LUPENI - C.S. HUNEDOARA (2:1) 28.04.2018 - YouTube

CS Hunedoara - FCSB 3-5 | Chin și jale la Hunedoara! FCSB se impune în  prelungiri după ce gazdele au revenit de la 0-3! Aici ce s-a întâmplat |  Sport.ro
CS Hunedoara - FCSB 3-5 | Chin și jale la Hunedoara! FCSB se impune în prelungiri după ce gazdele au revenit de la 0-3! Aici ce s-a întâmplat | Sport.ro

Flaviu Iacob in meciul de fotbal dintre CS Hunedoara si FCSB, contand  pentru Cupa Romaniei, desfasurat pe
Flaviu Iacob in meciul de fotbal dintre CS Hunedoara si FCSB, contand pentru Cupa Romaniei, desfasurat pe

CS Hunedoara, egal dramatic cu Metalurgistul Cugir | Stiri si informatii  din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean
CS Hunedoara, egal dramatic cu Metalurgistul Cugir | Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean

CS Hunedoara se resetează și își propune promovarea în Liga a II-a în  următorii doi ani - Servuspress
CS Hunedoara se resetează și își propune promovarea în Liga a II-a în următorii doi ani - Servuspress

Fotbal. CS Hunedoara – Industria Galda de Jos 2-1 – Stiri si informatii din  judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean
Fotbal. CS Hunedoara – Industria Galda de Jos 2-1 – Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean

Stefan Lefter in meciul de fotbal dintre CS Hunedoara si FCSB, contand  pentru Cupa Romaniei, desfasurat p
Stefan Lefter in meciul de fotbal dintre CS Hunedoara si FCSB, contand pentru Cupa Romaniei, desfasurat p

Florin Maxim, reacție înainte de CA Oradea - CS Hunedoara

CS Hunedoara s-a reunit aseară – Stiri si informatii din judetul Hunedoara.  Mesagerul Hunedorean
CS Hunedoara s-a reunit aseară – Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean

CSHunedoara - Twitter Search / Twitter

C.S. HUNEDOARA - A.C.S. VICTORIA CĂLAN (3:2) 07.10.2017 - YouTube

CS Hunedoara va juca sub numele CS Corvinul Hunedoara

CS Hunedoara s-a despărțit de 4 jucători, după ratarea promovării în Liga 2

În Liga a 3-a, Seria a 9-a, CS Hunedoara - Unirea Alba Iulia 1-1! Prima și  singura remiză pentru uniriști în turul de campionat! VEZI AICI echipele,  marcatorii și rezultatul în timp
În Liga a 3-a, Seria a 9-a, CS Hunedoara - Unirea Alba Iulia 1-1! Prima și singura remiză pentru uniriști în turul de campionat! VEZI AICI echipele, marcatorii și rezultatul în timp

NAŢIONAL SEBIŞ - C.S. HUNEDOARA (3:3) 09.04.2019 - YouTube

Fotbal / Liga IV Hunedoara. La Jiul Petroșani se simte vântul schimbării.

Fotbal: CS Hunedoara s-a reunit luni – Accent Media – presa judetului  Hunedoara
Fotbal: CS Hunedoara s-a reunit luni – Accent Media – presa judetului Hunedoara

Video | Moment nostim în timpul partidei CS Hunedoara – FCSB! Arbitrul și-a  pierdut fluierul
Video | Moment nostim în timpul partidei CS Hunedoara – FCSB! Arbitrul și-a pierdut fluierul